Sosyal Medya Yönetimi

SMM ile Kullanıcıları Etkileyin ve Geri Dönüşlerinizi Arttırın.

SMM Yol Haritamız

4 aşamalı SMM işlemimiz, işletmenizin hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Fırsatları Keşfetme

Web sitesi tasarımı, kodlaması, SEO çalışması; bir firmanın dijital ortamda kendisini tanıtması, ürün ve hizmet kalitesini ön plana çıkarması için olmazsa olmazlardır. Bütün bu alt yapı oturduktan ve SEO ile organik olarak üst sayfalarda yer almaya başladıktan sonra firmaların sosyal medyadaki fırsatları da değerlendirmelerini öneriyoruz.
Sosyal medya da sizi bulmayı arzu eden kişi ve kuruluşların kolay ulaşabilmesini ve hızlı bir şekilde etkileşimde bulunabilmesini sağlayacak bir mecrada ürün ve hizmetleriniz için özel çalışmalar yapılmaktadır.

seo image

SMM Stratejisi

Sosyal medya da doğru yönetilmesi gereken çok önemli bir dijital mecradır. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili paylaşımlar yaparken hedef kitlenizi doğru belirlerseniz, bölgesel seçimleri doğru yaparsanız, belirleyeceğiniz hedef kitlenin görmeyi arzu ettiği görsel veya yazıları doğru tercih ederseniz sosyal medyanın gücünü en etkin şekilde kullanmış olursunuz.
Bu noktada size analizler sunacak, sizi doğru yönlendirecek, başarılı bir sosyal medya yönetimi yapmanızı sağlayacak uzman bir ekibin varlığı çok değerlidir.

seo image

İçerik Yönetimi

Hedef kitlemizin yaş aralığı, cinsiyeti, ilgi alanları, ihtiyaçları, bulunduğu coğrafi bölge gibi çok önemli kriterler göz önünde bulundurularak bir içerik ve görsel kullanılırsa beğeni ve etkileşim çok daha fazla olacaktır.
Sosyal medya yönetiminde belirlenecek doğru stratejiyle firmanın kalitesine uygun içerikler ve görseller hazırlanarak sosyal medya platformunda da aktif bir rol oynaması sağlanabilmektedir.

seo image

Analiz & Raporlama

Sosyal medya tarafında yapılan tüm çalışmalarla ilgili analiz ve raporlar, bir sonraki çalışmaya da zemin teşkil etmektedir. Sosyal medya çok etkileşimli bir platform olduğu için analiz ve raporlama süreci de daha yoğun geçmektedir.
Sizinle sosyal medya üzerinden iletişim kuran, yorum yapan, etkileşimde bulunan müşterilerinize hızlı dönüş yapmanız ve beklentilerine cevap vermeniz sosyal medya yönetimi başarısını etkilemektedir. Doğru bir stratejiyle, planlı bir şekilde hareket edildiği zaman firmanızı memnun edecek, hedefinize ulaştığınızı gösterecek raporlar alabilirsiniz.

seo image